Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 22:57   #2283
M0n
 
M0n's Avatar
 
Reputacja: 1 M0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputacjęM0n ma wspaniałą reputację
Cześć wam zacni Lastinowcy!
Cóż, chyba na dobry początek powiem coś o sobie...
Wśród gier tekstowych (PBF) obracam się dokładnie od 2012-03-21, z mniejszymi lub większymi przerwami. Mam 20 lat, podobno wyglądam na 18, ale duszą nadal nie opuściłem piaskownicy, i zapewne właśnie dlatego znalazłem się tutaj. Dlaczego piszę? Bo mam potrzebę tworzenia, zajęcia się czymś co mnie w jakimś stopniu pochłonie. Muszę lepić coś z tego gromadzącego się dookoła mnie błota, w innym wypadku może zaschnąć, a ja ugrzęznę wewnątrz glinianej bańki. Słucham różnistej muzyki, tak gatunkowo rozbitej że nawet nie mam ochoty zbliżać się do tego tematu. W sumie dalsza część to będzie już lanie wody, a chyba nie o to tu chodzi ^^
Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o mnie, powiedzieć o sobie, lub po prostu pogadać, moja skrzynka zawsze stoi przed wami otworem.
 

Ostatnio edytowane przez M0n : 23-09-2017 o 21:48.
M0n jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem