Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2015, 23:58   #7
snake.p
 
Reputacja: 1 snake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwusnake.p jest godny podziwu
Ja również nie mam specjalnie zastrzeżeń do poprzedniej sesji, powiem więcej, historia mnie wciągnęła i fajnie, że ją kontynuujemy. MG ma nawet zacięcie literackie.

No, Dekline, jedna osoba - nasz cyrulik - nam odpadła, ale tak, to wszyscy wytrwali.

Propozycje MG jak najbardziej, to zdynamizuje naszą grę, sam parę razy coś powiedziałem, a zero reakcji. Także pomysł 4 jak najbardziej: będzie więcej interakcji i dialogów.

Sprawa wyjazdów itp. czyli nie ma jak dawać postów jak poprzednio, czyli dajemy info i nasza postać jest kierowana przez MG?

W tym tygodniu będę chciał ogarnąć swojego gdocka. Tymczasem zacząłem doroczne porządki czyli wynoszenie różnych drobiazgów, które przylepiły się przez cały rok. I tylko się dziwię, ile to się zmieści w mieszkaniu.
 
snake.p jest offline