Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2015, 17:16   #41
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Ja tylko teraz zamieszam.

Relacje nie muszą być 1:1. Relację łączącą Ardela i Fyrskara można równie dobrze przełożyć na szwagrów. Przykładowo Ardel mógł poprzez zaaranżowane małżeństwo poślubić jakąś heterę, siostrę Fyrskara, który łazi za nim bo podjerzewa, że Ardel pod pozorem "bohaterowania" szuka okazji, żeby dać nogę i zostawić jego siorę. Która równie dobrze może się pojawić potem w naszej historii lub być tylko w tle.

A postać Campo jest facetem, ale dzięki tajemniczemu eliksirowi, którego ubocznych skutków jeszcze nie zna, przybiera postać kobiety, w której postać Ardela się podkochuje i kombinuje, jak tu z nią zwiać a wykiwać przy tym postać Fyrskara. Nie wiem tylko, czemu postać Campo udaje kobietę i jaki miałoby mieć to związek z moją postacią.

Ha! Może na przykład postać Campo przybiera postać życiowej towarzyszki postaci dzemeuksisa w jakimś celu. Czyli jest jej sobowtórem, o czym postać dzemeuksisa nie wie. Znaczy w sumie żadna postać o tym nie wie. Z tym że postać Ardela kombinuje, jak ją odbić mojej postaci.

Moja postać jest cynicznym rosołem z wielu kur. Wie o liście gończym ciążącym na postaci Fyrskara (nagroda jest za żywego) i chce na nim zarobić. Ale do tej pory się z tym nie zdradzała, bo wiedziała, że postać Fyrskara może się przydać w walce ze smokiem. Teraz może kombinować. Z drugiej strony głupio by było stracić twarz przed resztą drużyny. Trzeba się przyczaić i wyczekać okazji.

Dobra, zamykam się już.
Not bad

Mi ta koncepcja podoba się bardziej niż moja, bo jednako absorbuje wszystkich graczy. Tylko Campo musiałby wymyślić, dlaczego jego postać jest transwestytą.
 
Fyrskar jest offline