Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2015, 07:04   #141
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Dzięki za odpowiedzi. Artykuł przejrzałem i ciekawy jest, jednak na sesje rzeczywiste się raczej mało sprawdzi, bo za dużo jest do pamiętania. Chociaż na forum... Czemu by kiedyś nie spróbować?

Zastanawiałem się także ostatnio nad krasnoludami... No bo elf mag - norma. Człowiek - norma. Niziołek - antymagiczny i antychaosowy nie może, co jasne. Ale kransal? Wiadomo, że może zostać kowalem run, który jest namiastką maga. Wiadomo, że czarne, czy jak one się tam nazywają, krasnoludy z północy miotają czarami. A takie zwykłe? Czy może wydarzyć się jakaś abominacja, co będzie chciała zostać guślarzem albo nawet aplikować do kolegium? I swoją drogą - jak wyglądają kapłani innych ras? (od razu zastrzegam, że nie czytałem dodatku Tome of Salvation, więc jeżeli to tam jest, to sobie przejrzę potem).
 
Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem