Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 21:46   #4
krzychox
 
Reputacja: 1 krzychox nie jest za bardzo znany
Ostatnio mam okazję słuchać całej dyskografii Metallici, zespołu, który uważam za jeden z lepszych, jak nie najlepszy, w swoim gatunku. Dodam jeszcze, że najbardziej lubię hip hop, ale Metallica przebija wszystko. Najlepszymi kawałkami są według mnie 'Fade To Black', 'Nothing Else Matters', 'Enter Sandman', 'Shoot Me Again', 'One' .. Zresztą, każdy ich kawałek jest dobry i warty przesłuchania. Mają naprawdę dobre teksty, a o muzyce nie mówiąc..

Do tego cała dyskografia Aerosmith i Blink182, których już niestety mniej słuchaj. 'Dream On' i 'I Don't Want To Miss A Thing' Aerosmith polecam. Dla mnie dwa najlepsze ich kawałki .. Z Blinka też mogę sporo polecić, szczególnie "I Miss You".

Dodam jeszcze, że w moich rękach znalazły się płyty takie jak '27' Eldoki, 'Liryka Chodnika' Ths Klika oraz najnowsza płytka Molesty. Wszystkie trzy płyty polecam, nie tylko fanom gatunku hip hopowego. Jednak wielu jest ludzi, którzy uważają to za jakiś szmelc, nie muzykę. A szkoda, bo patrząc na dzisiejszy 'hip hop' w tv niedobrze mi się robi ... Ale nie o tym mowa.

Cóż jeszczę mogę rzecz .. Jedyną dobrą odpowiedzią na zadane w temacie pytanie będzie podanie linka do mojego profilu na last.fm .. last.fm/user/Seishiro_pl
Tam znajdziecie nazwy utworów wraz z wykonawcami, które ostatnio przesłuchałem

Pozdrawiam
 
krzychox jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem