Wątek: Warhammer!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2015, 13:07   #17
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Typuję tutaj dwie pozycje:

1. Na szlaku chwały, krwi i złota v2.0 - Sartosa

2. Żądza Zemsty


Żądza Zemsty wydaje mi się być mniej atrakcyjna, z uwagi na wspominany poziom trudności. Wszystko tak fajnie opisałeś, aż zapałałem żądzą zemsty już teraz, ale wiedząc, że zginąć można łatwo, to aż nie chce się za bardzo wczuwać. Bo jak zginę, to z zemsty i samej przygody nic mi nie wyjdzie. Jakby to powiedzieć... Jakoś ten wysoki poziom śmiertelności wcale nie sprawia, że sesja jest dla mnie atrakcyjniejsza. Wręcz przeciwnie.

A na piracką sesję ostatnio głosowałem u Bairda i wspominałem o klimacie Piratów z Karaibów, więc i tutaj chętnie taki głos oddam, bo myślę że mogłoby to być fajne.

Systemu i tak nie znam, a tym bardziej jego niuansów (czyli historii, kroniki itd), więc samo tło fabularne jest dla mnie nie aż tak ważne. wolę pograć niż pisać i czytać przydługie posty i na to bym poszedł.
 
Eryk jest offline