Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2015, 15:39   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich cieszę się że będziemy razem grać

Zaraz postaram się dać posta mam tylko taki problem że nie jestem wstanie wydobyć Avatara którego zrobiłem dla mojej postaci ze strony wrzuta.pl

Nie wiem czemu portret jest dostępny ale nie mogę go wydobyć zwykłym zapisz jako bo nie chcę się zapiswać jako JPG a jak próbowałem dać adres do konwertera żeby zmniejszyć obrazek to się okazuje że Wrzuta blokuje dostęp :P

Próbowałem zrobić nowy portret w Marvelowym Hero makerze ale z jakiegoś powodu uparli się żeby wszystkie postacie były Kree bo nie da się zmienić koloru skóry na inny niż niebieski

Parę lat temu z tego korzystałem i nie było problemów :P nie wiem czy to ja jestem taki niekomputerowy czy w portalu coś zmienili jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć co zrobić to docenię

http://brilchan.wrzuta.pl/obraz/5VWw..._jazzman_jones

Ps. Wiem że portret nie jest idealny ale wydaje mi się wystarczająco komiksowy i jakoś przywykłem do niego
 
Brilchan jest offline