Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 23:23   #30
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Servin Zobacz post
Przyczepił się do mnie moderator, który najwyraźniej nie zrozumiał idei mojej sygnaturki...
Bez sensu pisanie takich rzeczy publicznie, ale to Twój wybór.

Zadałem pytanie o co dokładnie chodzi z tym sigiem, bo dla mnie to jest/był marny straszak. Strzelam, że przeczytałeś wypociny kogoś kto chciał zabłysnąć albo nie miał pojęcia o czym pisze i teraz to powielasz, nie znając tematu głębiej.

Cytat:
Napisał Servin Zobacz post
Czy kogoś razi jeśli nie wstawię gdzieś przecinka, czy z pośpiechu wpiszę "BarbaŻyńca", albo odpisując na czyjegoś posta zacytuje jego fragment, pomimo że jest to post umieszczony powyżej?
Wiadomo, że każdemu takie coś się zdarza, tak samo jak może się zdarzyć mała kumulacja takich "przypadków" i może się zdarzyć, że akurat ktoś to zauważy i może akurat stwierdzić, że ktoś mógłby napisać to lepiej, z mniejszą ilością "przypadków", itd, akurat może ktoś się oburzyć zwróceniem uwagi, zamiast napisać, że to 'pierwszy raz' i wcześniej nic nie było. ; -)

Cytat:
Napisał Servin Zobacz post
Piszę przygodę dla siebie i graczy, nie dla osób trzecich z atutem - czepialstwo.
Tylko, że są pewne reguły, według których należy pisać.

Cytat:
Napisał Servin Zobacz post
Niech się każdy z graczy wypowie na ten temat. Może "obsługa", jak przeczyta że graczom to nie przeszkadza to odpuści.
Takie wypowiedzi to w temacie dyskusja na temat regulaminu.

Cytat:
Napisał Servin Zobacz post
Osobiście uważam, że gra się dla przyjemności grania, a nie dla nauki ortografii i interpunkcji...
100% racji, ale nie zapominaj o czymś takim jak przyjemność czytania (i powtórzę z początku posta: nie chodzi o pojedyncze błedy).

Cytat:
Jako że Panie i Panowie moderatorowie wolą się zajmować zagadką zaginionych przecinków, a nie naprawieniem generatora rzutów kostkami,
Tym zajmuje się administrator a nie moderatorzy, więc subtelnie atakujesz nie te osoby.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."

Ostatnio edytowane przez Fistus : 22-04-2007 o 23:30.
Fistus jest offline