Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 23:30   #31
Servin
 
Reputacja: 1 Servin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skał
Proszę Pana, proszę opuścić ten temat. Nie jest Pan graczem w tej grze i ani przez chwilę nie pisałem tej gry dla Pana. Osoby, oprócz mnie których ten temat dotyczy są wymienione na początku tego tematu. Pana wśród nich nie ma. To dlaczego Pan tu spamuje? Czy aby przypadkiem nie ma w regulaminie czegoś na temat spamu? I nie jestem Pana kolegą od flaszki, więc od kiedy jesteśmy na Ty? Do widzenia.


Edit:
Fistus: uważam, że każdy kto jest obrażany, z kogo się naśmiewa, robi się mu niesubtelne uwagi itd, itp publicznie ma prawo publicznie się bronić, nikt nie potrzebuje do tego specjalnego zaproszenia. To nie jest był spam. Przed zaczęciem pouczania innych na temat regulaminu radzę najpierw spojrzeć na siebie.
 
__________________
Drogi Moderatorze, zanim mnie zmoderujesz mojego posta, przeczytaj proszę prawo prasowe: TU dostępne...

Ostatnio edytowane przez Fistus : 22-04-2007 o 23:49.
Servin jest offline