Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2015, 19:10   #21
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bril, brakuje Ci paru kropek i przecinków, jakbyś używał superszybkości w napisaniu jako pierwszy .
Niestety to tylko "Dar Dysleksji " z którym walczę miałem nadzieje że sprawdzanie pisowni worda wyłapię moje błędy ale się zawiodłem :P

Cytat:
Możesz go przejrzeć i poprawić w miarę możliwości .
Postaram się potem zerknąć świeżym okiem i popoprawiać to co mi uciekło

Cytat:
EDIT:

Odpisałem na Twoje pytanie, Bril .
Fajnie, dziękuje. Napisałem sobie odpowiedzi Jacka ale na razie w notatniku są bo nie chcę spamować krótkimi postami dołączę to do reakcji na to co powiedzą inne postaci

Cytat:
No i zastanawiam się też, czy moja postać zna Longshota.
Wydaje mi się że współpracowali w X force a nawet jeżeli nie to znają się przez Xmenów.

EDIT: Mi się twoje "popisy literackie" podobały klimatyczny opis który zainspirował mnie do wzbogacenia swojego opisu o zakupy w Trift shopie

Zapomniałem jeszcze

Cytat:
Niemniej treść spoko, humorystyczna momentami .
Cieszę się że się spodobało, poprzednia wersja tej postaci którą grałem na innym forum była bardziej bezczelna ale tam był super łotrem pomyślałem że tu spróbuje trochę bardziej konceptu chaotyczny, zagubiony dzieciak\fanboy

Dzięki temu ma więcej wspólnego z Clintem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-12-2015 o 19:16.
Brilchan jest offline