Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2015, 11:22   #50
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ja również dołączam się do gratulacji i nie mogę się doczekać książki

Tak sobie pomyślałem, że jakbyś w przyszłości robił kolejną zbiórkę na następne tomy to warto pomyśleć o jakiejś edycji kolekcjonerskiej dla tych co dołożyli więcej do projektu. Np. Twarda oprawa (może podszyta skórą), zszyte strony, dodatkowe klimatyczne ilustracje przy rozdziałach lub jakieś graficzne zdobienia przy stronach itp.

Wiem, że takie rzeczy można zamówić w introligatorniach, a wśród RPGowców sporo kolekcjonerów, więc jeśli pierwszy tom przypadnie ludziom do gustu, to pewnie kolekcjonerskie wydanie drugiego tomu będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Tak myślę
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem