Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2007, 16:19   #8
ZygmuS
 
Reputacja: 1 ZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skałZygmuS jest jak klejnot wśród skał
Magnus Nox

Młody człowiek szedł dumnie, choć zakuty w kajdany sprawiał wrażenie , że sytuacja w jakiej się znalazł była dla niego czymś normalnym , czymś czego "chciał". Ubrany jest w resztki czegoś co było kiedyś prawdopodobnie częścią jego ubioru. Gdy strażnik zakuwał go w nowe kajdany on nie zwracał uwagi na niego ani na to w jaki sposób się z nim obchodzono . Obserwował tylko handlarza, zdawało by się że go zna , że coś go z nim łączy. Gdy mnie pojmano nie sądziłem że to będzie dla mnie szansa. Jednak Kord czuwa i nie pozostawił mnie w tych trudnych chwilach. Muszę zmusić tego kupca do mówienia, on może wiedzieć... Nagle wzrok zawieszony na miejscu gdzie zniknął handlarz skupił się na orku , który przemówił . On mówi realnie, razem jesteśmy wstanie się wyzwolić. Plan ?? hmmm ... Poczekajmy trochę, zobaczmy jak sytuacja się potoczy, a ja już coś wymyślę Po tym zdaniu na nowo się zamyślił i bacznie obserwował resztę uwięzionych.
 

Ostatnio edytowane przez ZygmuS : 23-04-2007 o 16:37.
ZygmuS jest offline