Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2015, 23:29   #118
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
@Baird hehehe

@Noraku

Gdyby Kenshi nie wrzucił tej info, a ja bym napisał w sesji, że Void idzie na stronę się odlać, to byś pomyślał, że o pewnie go przycisnęło po wypiciu pepsi.
Teraz, po napisaniu tej wiadomości Ty jako Gracz pomyślałbyś - pewnie wrzuca coś Fury'emu - choć oczywiście Twoja postać by tego w ten sposób nie skomentowała.
Dobry MG mógłby to wykorzystać w odpowiedniej chwili, zaskakując graczy. Teraz zaskoczenie musielibyście udawać. I o to miałem pretensje do Kenshi'ego. Który teraz próbuje sarkazmem zdziałać to, czego nie może zrobić normalnymi argumentami. A chodziło mi tylko o to, żeby więcej takich info nie sprzedawał. Tymczasem uniósł się honorem, że zrobił dobrze. To i ja podziękowałem.
 
Turin Turambar jest offline