Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2015, 00:00   #123
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
@Kenshi

Uczepiłeś się bycia tą wtyczką Fury'ego jak rzep psiego ogona. Dla mnie to a bycie agentem Shield to jedno i to samo. Od początku chodziło mi o wrzucenie informacji, której gracze nie powinni znać. Od początku piszę o postrzeganiu Voida przez graczy do którego się nie odnosisz.
I jakie argumenty? Napisałeś, że wspomniałeś o tym, by gracze nie zastanawiali się, dlaczego ja dostaję pw z jakimiś informacjami. Pisałem już kilkukrotnie, że wspominanie w komentarzach, iż wysyła się pw mija się z celem, bo widzę informację o nowej wiadomości prywatnej jak się loguję na forum.

Jestem nie tyle zły, co bardzo rozgoryczony tym co się stało. Byłem niesamowicie wręcz napalony na tą rozgrywkę i dłuuugo się zastanawiałem nad tym, jak odgrywać Voida. Tym bardziej, że jak pisałem Ci Kenshi wcześniej - założenia odnośnie tego jak będziesz prowadził odpowiadały mi w 100%. W dodatku masz świetny styl pisania i bardzo przyjemnie czyta się Twoje posty. Jeśli jeszcze dołożymy do tego dynamiczny sposób prowadzenia akcji to dostajemy materiał na genialnego RPGa.
Dlatego jest mi teraz żal.

Gdybyś napisał mi w odpowiedzi na moje pierwsze PW coś takiego: "Sorry, nie wiedziałem, że to takie ważne dla ciebie, ale zaznaczyłem w pierwszym poście, że wiadomości z komentarzy nie mają znaczenia na rozgrywkę." - to by nasza wymiana zdań się na tym skończyła, a już pewnie wrzuciłbym posta na stronę bądź więcej.

Chciałbym na tym skończyć tą nic nie wnoszącą sprzeczkę. Jest mi szkoda, ale życzę szczerze Tobie Kenshi, jak i pozostałym graczom miłej i emocjonującej rozgrywki. Humoru dostarczy Wam zapewnie Deadpool, więc o to się nie ma co martwić

Powodzenia, będę sobie to czytał wieczorami, wiec trzymajcie poziom
 
Turin Turambar jest offline