Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2007, 19:04   #36
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
A więc tak kochani.. Mimo, iż może nie za ciekawie będzie wyglądał ten temat przez moje pisanie "swojego posta pod swoim postem", to jednak postanowiłam powziąć zasadę informowania forumowiczów o wszystkich swoich poczynaniach i osiągnięciach organiacyjnych odnośnie naszej wspólnej lipcowej zabawy.

I tak jak obiecałam w piątek i wczoraj, dziś napiszę pare słów odnośnie planowanego spotkania z TIRem.. Hmn.. Wczoraj w nocy miałam niewątpliwą przyjemność porozmawiania z jednym z samych założycieli TIRu - Aghadem. Człowiek niezwykle uprzejmy i chętny do współpracy.. Bardzo pozytywnie zareagował na naszą propozycję urządzenia sobie spotkania międzyforumowego. Jednak pojawił się konflikt interesów, gdyż okazało się, iż TIR ma w planach branie udziału w organizacji konwentu "HArdkon" który ma się odbyć w dniach od 07.07.2007 do 15.07.2007 w jakiejś miejscowości między Gdynią, a Puckiem.. Więc od piątego są już tam i "biegają z młotkami i piłami" stawiając namioty itd. Co wyklucza ich poniekąd z tego spotkania z nami.. Jednak nie wszystko jest jeszcze stracone ! <lol>
Umówiliśmy się z Aghadem w taki sposób, że spotkamy się osobiście za jakiś czas i po wystawieniu ogłoszenia na forum TIRu o naszej propozycji, być może uda się im zebrać jakieś przedstawicielstwo do spotkania z nami w lipcu. Pozatym dostaliśmy wszyscy zaproszenie na ten HArdkon.. (jest to impreza nienagłaśniana specjalnie) kosztuje to 30 zł za 8 dni.. Ale to naprawdę dobrowolna propozycja..
Ogólnie z Aghadem jesteśmy w kontakcie i raczej z jakąś współpracą nie będzie wielkiego problemu.
O wszystkim, tak jak napisałam na początku będę was informować na bierząco.

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline