Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2015, 14:20   #106
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Może być i tak, chociaż celem Cwanego było przespać się z własną żoną (nie wiedział, że jest to niemożliwe). Nie udało mu się to i na skutek biegu wydarzeń, pomimo że część napięcia udało się pewnie jakoś rozładować, odczuwa frustrację i niesmak. A że potencjalnie mógłby odczuwać jeszcze większy... no mógłby. Odkrycie kuśki przykładowo byłoby dla niego jeszcze gorsze, ale pomyślałem, że ten motyw ma potencjał i chociaż wyszło by zabawnie, to jednak nie chciałem odkrywać tajemnicy już w pierwszej scenie. Dla mnie może być i biała (tym bardziej, że i tak kości otrzymywane w akcie pierwszym przekazuje się od razu innemu graczowi).

Wygląda na to, że zakończenie sceny Cwanego zyskało aprobatę i mamy consensus. Biorę zatem z puli białą kość i przekazuję ją Ardelowi (zaraz zaktualizuję pierwszego posta i Poppleta). Kolej na Campo - zdecyduj, czy będziesz rozstawiał scenę dla swojej postaci, czy też pozostawisz to nam, żeby mieć ostatnie słowo przy jej zakończeniu.

Przypomnę z zasad o tworzeniu sceny:
Cytat:
Scena może być naturalnym następstwem poprzedniej, ale może też dotyczyć równoległych zdarzeń, być retrospekcją albo jeszcze inaczej. Może w niej brać udział jedna lub więcej postaci, może wiązać się z dowolną stworzoną lokacją, potrzebą, obiektem, albo tworzyć wybuchową mieszaninę wymienionych. Ważne, żeby jej centrum stanowiła postać, której kolej właśnie przypadła.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline