Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2015, 17:30   #11
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Wilkołaki rzadko odnajdowały się w dużym towarzystwie nieznajomych. Argen nie odstawał od reguły. Nocny Kieł nie zajął miejsca na krześle, zamiast tego przystanął gdzieś z boku i założył łapy.
- Argen Warspine Alethi. Zwą mnie także Nocnym Kłem. - Wilkołak był zaskoczony swoją wylewnością i chęcią spoufalenia. Uznał jednak, że skoro ma pracować w tej drużynie, to woli, żeby wołali do niego po imieniu, zamiast nazywać go „futrzakiem” czy też „wilczkiem”. Nienawidził tych określeń.
- Poluję na demona, który zalazł mi za skórę - powiedział zgodnie z prawdą, wysilając swój twardy, chrapliwy głos. - Próbuję odnaleźć jego trop. Udział w tej misji jest częścią planu odnalezienia parszywca. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, będę zobowiązany - dodał, pomijając szczegóły związane z demonicą, która go wynajęła.
- Jeśli mam wziąć w tym udział, to też chciałbym poznać szczegóły. Jaki jest cel tego zadania.? I kto to tak naprawdę zleca?
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline