Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2015, 06:07   #4
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Oh, jak jej się chciało! Ile by dała, by zerwać ten kajdan między nogami, do którego uwieszona była jej dusza, nawet nowym ciele! Cwany może nie pachniał i ubrań nie prał regularnie, lecz czego można oczekiwać od poszukiwacza przygód, pogromy smoków i zdobywcy jej wielkiego serca? I cóz on tam roi z tym smokiem? Pewnie poszedł na biednym, martwym stworzeniu dać upust frustracji i sprać gada na jeszcze większe kwaśne jabłko!

Nie zdążyła dobrze upchnąć w rozsznurowany dekolt piersi, wytarmoszonych przez jurnego małżonka, gdy do jej posłania przy ogniu dosiadł się ten Schiele, bałamutnik. Z oczu strzelały mu błyskawice, kiedy bez pytania i ostrzeżenia zaczął nurkować nosem w pomiędzy jej cyce.

Oh, niełatwe jest życie niewiasty. Jak widzieć, który kocha, a który tylko dupczyć chce? Który zaakceptuje jej… defekt przyrodzenia? Który powie: drobiazg kochanie! Zostały ci jeszcze dwie dziurki i na dodatek możemy powalczyć na szabelki!

Oh… - westchnęła pod naporem obmacujących namiętnie jej ciało dłoni Schielerka. – Nie śpiesz się pan tak na chama! Delikatnie… - wsunęła język do ucha kochanka wplatając palce w jego przetłuszczone włosy. – Zaraz przyjdzie mój małżonek i powiem mu, że mnie siłą bierzesz, ty brutalu – złapała go czule za jaja. - więc majtek mi nie ściągaj lepiej!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline