Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2016, 19:23   #13
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Wybacz ale nie mam pojęcia jak prościej opisać tą koncepcję niż zrobiłem to w odpowiedzi na twoje pytanie w poście pierwszym.

Spróbujmy więc jeszcze raz z szybkim podsumowaniem (trochę tabelkowym):

Pierwszy poziom klasy podstawowej Tier 1 lub Tier 2 = -1 do poziomu startowego

Pierwszy poziom klasy prestiżowej podnoszącej* Tier o 1 = -1 do poziomu startowego.

Pierwszy poziom klasy prestiżowej podnoszącej* Tier o 2 lub wiecej = -2 do poziomu startowego.

Ostatni poziom klasy prestiżowej obniżającej* Tier o 1 = +1 do poziomu startowego.

Ostatni poziom klasy prestiżowej obniżającej* Tier o 2 lub więcej = +2 do poziomu startowego.

Kiedy wybierzesz już sobie klasy musisz zsumować niebieskie liczby a wynik nie może być wyższy niż 20.

*podnoszenie/obniżanie Tieru - pomyślcie o tym jak o miejscach na podium, najwyżej jest Tier 1 najniżej Tier 6. Co mogło być trochę mylące.

Mam nadzieję, że teraz jest to już całkowicie jasne, spójne i logiczne.

Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
@Googol - jeśli chodzi o PrC, to nie uważasz, że ta lista jest nieco dziwna? Np. Psion Uncarnate nie zmienia poziomu, podczas gdy np. Cerebremancer jest na poziomie -1? Coś tam w tych PrC szwankuje.
Nie jest idealna to na pewno. Lepszą nie dysponuję a gdybym miał sam przygotować taką listę to rekrutacja ukazała by się najpewniej pod koniec 2017 roku.
Tu jednak trzeba zaznaczyć, że i DnD nie jest systemem idealnym. =3
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 01-01-2016 o 19:39.
Googolplex jest offline