Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2016, 16:13   #27
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
Sesja zapowiada się bardzo ciekawo. Szkoda, że tak mało miejsc przewidujesz. Nie lepiej wystartować z większą ilością graczy? Wiadomo, część się zawsze wykruszy w pierwszym miesiącu czy dwóch.
Trzy do czterech miejsc przy tym poziomie to nie jest mało, przynajmniej nie z punktu widzenia MG który będzie musiał to ogarnąć.
Nie zakładam, że kto poświęci nie mało przecież czasu (napisanie nawet przeciętnej historii bohatera 20 poziomowego nie jest proste ani szybkie) tworząc postać, ten nie zrezygnuje zbyt łatwo z sesji.
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
Jak będzie z sprzętem z skarbca? Jakieś ograniczenia ilościowe czy łącznej wartości? Czy można brać tyle pomniejszych magicznych przedmiotów ile uniesie postać (co mądrzejsi kupią sobie osiołka i wóz ) ?
Tak jak pisałem, liczę na wasz rozsądek.
Co zaś wspomnianego osiołka tyczy to weźcie pod uwagę sytuację jaka panuje. Bardziej prawdopodobne, że ów osiołek będzie więcej wart dla potencjalnego kupca niż ta wspaniała adamantowa zbroja płytowa +2 leżąca na wozie.
Inna sprawa, że im więcej weźmiecie ze skarbca teraz... ups, prawie się wygadałem. =3
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
Cytat:
Napisał Eleishar Zobacz post
Przy takiej konkurencji i MG obeznanym w Drodze Munchkina trzeba uruchomić wewnętrzne pokłady powergamingu
jakoś wątpię, by MG chodziło właśnie o wymaksowane na amen postacie?
"Potęgi" waszej postaci nie będę brał pod uwagę wybierając graczy do sesji. Wychodzę z założenia, że nie ważne jak masz ostre zęby, ważne by wiedzieć kogo, kiedy i w co ugryźć.
Miejsce zapewnia tylko historia która mnie urzeknie.
 
Googolplex jest offline