Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2016, 16:39   #28
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Trzy do czterech miejsc przy tym poziomie to nie jest mało, przynajmniej nie z punktu widzenia MG który będzie musiał to ogarnąć.
Nie zakładam, że kto poświęci nie mało przecież czasu (napisanie nawet przeciętnej historii bohatera 20 poziomowego nie jest proste ani szybkie) tworząc postać, ten nie zrezygnuje zbyt łatwo z sesji.
Znakomicie wiem, jak ciężko prowadzić sesję dla wielu graczy o wysokim stopniu skomplikowania mechanicznego. Tu masz moje pełne zrozumienie.
A ludzie odpadają z różnych powodów...
Jednak ja zerkam na to z punktu gracza, a tu 3 miejsca to mało, zwłaszcza, że jak mówisz, napisanie historii i zrobienie mechy to masa poświęconego czasu. Czyli, w zalerzności od ilości chętnych, sporo ludzi napracuje się na darmo.
No, może nie na darmo, ja lubię tworzyć postać czasem dla samego tworzenia, ale jednak

Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Tak jak pisałem, liczę na wasz rozsądek.
Co zaś wspomnianego osiołka tyczy to weźcie pod uwagę sytuację jaka panuje. Bardziej prawdopodobne, że ów osiołek będzie więcej wart dla potencjalnego kupca niż ta wspaniała adamantowa zbroja płytowa +2 leżąca na wozie.
Liczysz na zdrowy rozsądek graczy ?
Z osiołkiem to oczywiście była jedynie humorystyczna wstawka. Ja bym kupił smoka....

Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Inna sprawa, że im więcej weźmiecie ze skarbca teraz... ups, prawie się wygadałem. =3
Mów dalej mów dalej....

A tak do settingu:
Ile "świata" jest właściwie już zalana truposzami? i czy wszędzie panuje już panika?
Źródeł trupiej plagi się zakładam dowiadywać będziemy podczas gry, zatem nie pytam...

Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
"Potęgi" waszej postaci nie będę brał pod uwagę wybierając graczy do sesji. Wychodzę z założenia, że nie ważne jak masz ostre zęby, ważne by wiedzieć kogo, kiedy i w co ugryźć.
Miejsce zapewnia tylko historia która mnie urzeknie.
A to może lepiej wysłać jedynie historię wprzód, poczekać na reakcję i dorzucić mechę później ?
 
Ehran jest offline