Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2016, 16:38   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dziwne jakoś nie wyłapałem :P byłem święcie przekonany że Rysiek przegrał a cały Wyścig został unieważniony przez oszustwa a wybrali kogoś zupełnie innego

Cóż, wypadło mi krytyczne pudło z czytania ze zrozumieniem

Co do kontynuowania wątków i NPCów pomyślałem że Andrzej mógłby zamieszkać na tym poddaszu, dorobić sobie małą elektronie solarno wiatrową z części które ukradł z rowerów i tej rozwalonej stacji. Kawałek panelu by przerobił i zrobił mały wiatraczek z kawałków stali i podłączył do tych małych dynamo co napędzają te światełek w rowerach Viturilo ale nie wiem czy to nie przesada

Jeszcze myślałem że strych to byłaby dobra miejscówka dla niego bo miałby blisko do dillerów jakby potrzebował jednak kupić jakąś marychę albo haszysz w gorsze dni. Andrzej będzie się starał nie ćpać za często ale bądźmy szczerzy gdyby miał silną wolę to by nie został żulem :P

Oczywiście nie upieram się jak masz pomysł na lepszą miejscówkę to nie ma problemu. Jeżeli chodzi o NPCów to Myślałem że Andrzej mógłby się nauczyć bić od Bebe albo tego boksera co pomagał nam odwrócić uwagę od kryjówki jak wyciągaliśmy stamtąd Zdziśka.

Mariolka ćpunka jeżeli wyszła z więzienia to pewnie umarła dlatego że ją Andrzej wykorzystał do zdobycia metadonu Bolek Złomek pewnie został wykończony w szpitalu.

Przynajmniej tak mniej więcej sobie to układam i uzasadniam dlaczego Złomokleta stał się taki wredny/ O tyle to dobre że w przeciwieństwie do mariana przez swoje uzależnienie będzie mógł lepiej się wmieszać w tłum gości nawet już się zastanawiałem nad tym jaką przykrywkę sobie Andrzej wymyśli i jak spróbuje uwiarygodnić swoją historie fałszywymi stronami w necie i znajomością internetowego slangu zboków z Dark neta... ale to już będzie w sesji.

Swoją drogą to co wyprawiają Pedofile w realnym świecie jest naprawdę straszne może przyda się ten artykuł jako inspiracja 5 Things I Learned Infiltrating Deep Web Child Molesters | Cracked.com
 
Brilchan jest offline