Wątek: Warhammer!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2016, 17:01   #73
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Mała aktualizacja:

Przepraszam was bardzo, ale w chwili obecnej nie jestem w stanie poprowadzić kampanię w Lustrii, ze względu na drugi równie angażujący mnie projekt jakim jest prowadzona przeze mnie sesja pt. Oko Talony.
Coś tak ambitnego jak kampania wymaga poświęcenia dużo czasu i wysiłku, aby była ona ciekawa, a jak się już za coś zabieram to przykładam się do tego całym sercem.

Nie mniej jednak mam wystarczająco wiele materiałów i chęci, aby poprowadzić Żądze Zemsty, a po jej zakończeniu będę mógł ruszyć z innymi przygodami. Podejrzewam, że Oko Talony pewnie wciąż będzie trwać, więc wybór pewnie będzie między Kompanią Wolfenburską, a Geheimnisnacht, do których będzie można przenieść postacie pod warunkiem, że przeżyją Żądzę Zemsty. Podejrzewam, że wraz z końcem obu tych sesji będę mógł ruszyć Lustrię i tam będą mogły grać nowe postacie, jak i weterani dwóch wcześniejszych sesji.

Co się tyczy Żądzy Zemsty to umożliwię granie postacią z poza wioski, gdyż zmieniłem nieco fabułę, a raczej urozmaiciłem ją o nowy wątek. Poza darmowym rozwinięciem będzie też gratisowe 100 PD do wydania ode mnie, a limit graczy będzie wynosić około 12 osób.
Poziom trudności będzie dość znaczny, ale nie sądzę, by wszystkich miała spotkać śmierć, choć z pewnością nie będzie łatwo.

Mi jest w ten sposób łatwiej, gdyż już większość materiałów mam gotowych, a przygotowanie kampanii w Lustrii to robota na więcej niż kilka nocy, a jeszcze gorzej z realizacją tego.

Tyle z mojej strony. Wiem, że dla głosujących to raczej marne pocieszenie, ale dzięki takiemu rozegraniu będzie możliwość gry od zera do bohatera (ci którzy dożyją do wyprawy do Lustrii będą prawdziwymi weteranami), a przetrwanie Żądzy Zemsty da automatyczny wstęp do mojej następnej sesji i to samo będzie się tyczyć bohaterów, którzy przeżyją jeszcze kolejną przygodę i będą chcieli wziąć udział w wyprawie do Lustrii.

Rekrutacja pojawi się w ciągu tygodnia i potrwa do max dwóch.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline