Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2016, 22:48   #11
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Dziękuję za dyskusję w temacie oraz za kredyty zaufania.
Przepraszam ale miałem pracowity weekend.
Jutro się odezwę i ustosunkuję do wszystkich tematów

Ok piszę dalej żeby nie było podwójnych postów.
Jak już wspomniałem sesja ma być bardzo storytelling żeby cieszyć się klimatem, a nie tonąć w mechanice.
Dla tych którzy będą się bardzo upierać tu jest link to karty postaci ale wtedy trzeba też posiedzieć nad podręcznikami. Mnie osobiście się nie chciało uczyć nowego systemu w całości i ze szczegółami.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...illable-v3.pdf

Dostałem też już pierwsze zgłoszenie i gracz wykazując własną inicjatywę przedstawił to w takiej formie:

Imię i nazwisko:
Pseudonim:
Wiek:
Rasa:
Profesja:
Wygląd:
Charakter:
Historia:
Umiejętności:
Ekwipunek:
Środek transportu:
Towarzysze:

Nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Za pozwoleniem Gargamela (oczywiście jeżeli się zgodzi) można taki wzór KP zaadaptować. Gargamel będzie mała premia na start za inicjatywę
Powiem szczerze, że takie coś bardziej będę preferował. To znaczy wolałbym żebyście raczej wykazali się własną inicjatywą w wymyślaniu postaci na przykład "posiadał fotograficzną pamięć" niż klepali z szablonu "mechanika +2".

Na tą chwilę zgłoszeni do sesji są:
Gargamel - gotowa KP może ewentualnie będziemy jeszcze dogadywać szczegóły
Ravage i Turin - ma tylko zgłoszenie, że będą grali jako jedna załoga pilot i mechanik.

Cieszę się z zainteresowania i postaram się wykorzystać kredyt zaufania

P.S.
Ostatnia edycja tego posta.
Proszę uwzględnić jeszcze w KP takie rzeczy jak
- jedna największa wada
- jedna największa zaleta
- cel/cele które są dla postaci najważniejsze do osiągnięcia
- zasada, którą się kieruje w życiu codziennym.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 04-01-2016 o 20:47.
Draugdin jest offline