Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 12:17   #53
Servin
 
Reputacja: 1 Servin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skał
Oo nie dostałem tej wiadomości. Przepraszam. Ale masz rację z tym że jest natłok wiadomości. Większość od kolegów Pana moderatora, którzy chwalą się wyższą inteligencją ode mnie, zniżając mnie do poziomu krawężnika. Chyba dam wam GG na takie zapytania, żeby nic mi w skrzynce nie znikało.

Xanthos sam sobie tą obrożę założył. Występuje ona tylko w jego opisach. Dopóki nie wpływa to na przebieg przygody i nie razi w jakiś sposób, to jest to ok i biorę to pod uwagę. Gorzej jak byś sobie nagle przypisał miecz +5 zdejmujący łańcuchy i zabijający strażników, który schowałeś pod strzępkiem rękawa Ty takiej obroży nie masz Nawet gdyby takiej obroży nie było, niewiele by to zmieniło. To taki dodatek do opisu sytuacji.
 
__________________
Drogi Moderatorze, zanim mnie zmoderujesz mojego posta, przeczytaj proszę prawo prasowe: TU dostępne...
Servin jest offline