Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2016, 15:11   #2281
Akodo
 
Akodo's Avatar
 
Reputacja: 1 Akodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumnyAkodo ma z czego być dumny
Witam serdeczne,

Jestem tu nowy i świeżutki niczym szczypiorek na wiosnę. Wczoraj znalazłem to forum, dziś się zarejestrowałem, jutro pewnie stworzę jakąś postać, a pojutrze może nawet rozegram swą pierwsza sesję za pośrednictwem tegoż forum? Interesuję się RPG-ami jakieś dziesięć lat. Niestety starą ekipę mi wywiało wieki temu (głównie za wielką wodę). Mimo braku ekipy RPG nie porzuciłem, choć podchodziłem do niej bardziej pod względem teoretycznym- zaczytywałem się w podręcznikach (zarówno do konkretnych systemów, jak i tych uniwersalnych- patrz seria ,,Graj z Głową") a i zdarzało się grywać pojedyncze sesje na konwentach. W ten sposób około 10 światów RPG poznałem- wierzę, że tak naprawdę mechaniki uczysz się grając, świat poznajesz podręczniki zgłębiając. Najbardziej podobają mi się światy epic fantasy, a także historyczne, Choć i inne mogą być ciekawe,., jak choćby Kiedy rozum śpi. Nie przepadam za science fiction, ani światem post-apokaliptycznym. Universum które mi jednak najbardziej zapadło w serce- co znający je już pewnie zauważyli to Legenda 5 Kręgów.

Mam nadzieję, że miło spędzimy nie jedną sesję grając o honor, krew, pieniądze, czy o co tam jeszcze gracie w sesjach.... ładne nogi barmanki?
 
Akodo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem