Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2016, 01:38   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

- Ciekawie wygląda ta rekruta. Ale mam parę pytań.

1 - Piszesz, że mogą być osoby nie znające uniwersum ale trzeba mieć postacie jakoś wtopione w te uniwersum. Nie znam uniwersum bo nie miałem kontaktu ani z grami ani książkami a coś widzę o jakiejś Rzeszy, Komunistach, Ogrodzie... Nie mam pojęcia jak się do tego ustosunkować w tej chwili nie wspominając o zrobieniu bio z tego świata.

2 - Co z mechą? Piszesz, że ma minimalne znaczenie czy nawet żadne. Ok. Ale to jak będziesz rozważać czy coś komuś może się udać a co nie? Jak my jako Gracze mamy oceniać swoje możliwości czy szanse z samej fabuły? Cyferka to jednak jakiś konkret co choćby na dostępnej skali jakoś pozwala się zorientować jak dobrym się w czymś jest.

3 - W KP masz wypisane, że trzeba określić umsy. Jak szerokie/wąskie jest pojęcie jakiegoś umsa? Czy wspinaczka, skradanie, leczenie, walka to jakieś są limity, rozdrabnia się to czy jakoś łączy? Są jakieś stopnie, zaawansowania, levele czy co danego umsa? No wiesz, ja bym sobie wpisał, że skradanie, inny kolega sobie wpisze skradanie i skąd mamy wiedzieć który jest lepciejszy i komu co sie udało?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline