Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2016, 14:06   #7
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Co 5 poziomów? To dość szybki i częsty awans jak na 1 sesje. Nie to żebym narzekał , mi to pasi tylko się nawet trochę dziwie Musiałbym zerknąc w podręcznik żeby sobie przypomnieć co i jak z tworzeniem postaci, ale przy założeniu 5 poz/sesje to można coś dłuższego rozplanować. Cedryk zasadniczo uprzedził mnie z pytaniem na które już zdążyłeś odpowiedzieć, po prostu fajnie jest gdy sesja ma jakieś swoje zakończenie, nawet przyśpieszone jeśli trzeba czy skrócone, ale jakieś podsumowanie, żeby chociaż gracze wiedzieli że to koniec i mogli z bohaterami i z reszta spraw ruszyć dalej. A tak przy okazji witam wszystkich po dłuższej mojej nieobecności na lastinie. Odkurzę podręcznik i dam znać jeśli coś wymyśle
 
Eliasz jest offline