Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 15:31   #28
Xanthos
 
Reputacja: 1 Xanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skałXanthos jest jak klejnot wśród skał
Sevarenn

Sevarenn szedł zanurzony w swych myślach. W pewnym momecie usłyszał toczącą się rozmowę. Przez chwilę udając, że nie jest tym wszystkim zainteresowany, przysłuchiwał się. Wtedy zrozumiał. Zatem wygląde na to, że jesteśmy cennym towarem. Trzeba to jakoś wykorzystać Ten człowiek, choć jest bogato odziany, tak naprawdę jest nikim. Nie warto sobię strzępić języka...przynajmniej na razie. W pewnym momencie zaczął przyglądać się innym. Wygląda na to, że ten półelf zaczął kontaktować i w końcu wie co się z nim dzieje....ten, który szedł blisko niego wciąż milczy.... ork jak na razie nic nie zrobił , drow wygląda jakby coś kombinował, swoją drogą ciekawe, że jeszcze nie wydarpał oczu tej elfce. W pewnym momencie spojrzał na wojowniczkę. Ich oczy spotkały się, ujrzał w nich nienawiśc i pogardę. Nie odwzajemnił jej tego spojrzenia. Elfka ujrzała w oczach człowieka jedynie obojętność. Z tego spojrzenia można było czytać jak z otwartej księgi. Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz, jesteś mi całkowicie obojętna.
 

Ostatnio edytowane przez Xanthos : 24-04-2007 o 16:02.
Xanthos jest offline