Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 16:32   #123
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Almena Zobacz post
prawdopodobnie nie ponieważ:
1. mam setki innych ważnych spraw i ledwo z samą sesją się wyrabiam;(
2. nie mam weny
3. jak nie wierzysz że cię lubię to trudno XD
4. nawet jeśli coś wymyślę, może to nie przypaśc do gustu twojej postaci, i dlatego prosiłam każdego żebyście sami sobie wymyślali sidequesty, żebyście wybrali sobie to co chcecie, a nie to co ja wam narzucę + i tak setki waszych poprawek XD
1. A ja mam tysiące i tak ładnie proszę.
2. Piszesz takie ładne, długie posty. W dodatku pamiętam Twoje opisy z GG!! Albo np. elfkę czuwającą przy wojowniku, lub długą powieść... TY nie masz weny? Niewiarygodne po prostu! ;-D
3. Ja wierzę! I chcę się tym pochwalić! Na lewo i prawo. Mówiąc np. jakiego fajnego side questa wymyśliła mi Almena. Ktoś: TA Almena? Ja: Tak, TA Almena, ta taka fajna Almena!
4. Uwzględniłem. Nie zgłoszę żadnej poprawki. W ciemno akceptuję. Widzisz? Teraz możesz wszem i wobec rozgłaszać, jak Cię lubię i jak Ci ufam.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline