Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2016, 16:07   #217
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Mam dwa ogłoszenia - przez to post długi - ale obydwa za bardzo różnią się od siebie, żeby to przedstawić w jednym poście w prosty do zrozumienia sposób.

__________________________________________________ _______________
Poszukiwani gracze (Tak, MG już jest, brak graczy):

1. Preferowany komunikator:
TS (mamy serwer)

2. System RPG:
Earhdawn, Klanarchia, Shadowrun IIed, Warhammer Ied, Gasnące Słońca, Wiedźmin w klimatach sagi i opowiadań, Neuroshima,

3. Ilość graczy/mg:
Poszukujemy 1-3graczy (doświadczenie nie gra roli)

4. Dodatkowe informacje:

Mamy pewne wymagania.
Po pierwsze: dyspozycyjność, najmniej raz w tygodniu. Z racji ruchomego czasu pracy naszego mg nie możliwym jest ustalenie stałego terminu.
Po drugie: zainteresowanie i zaangażowanie w grę. Chodzi o to żeby mg nie musiał ganiać za każdym graczem z ustaleniem terminu sesji.

Dwa ważne słowa o systemie Earthdawn.
Mechanika nie należy do najłatwieszych na pierwszy rzut oka, ale wbrew pozorom jest inaczej, zresztą nie musicie się nią przejmować, to jest na głowie mg, w razie problemów pytacie się jego lub mnie.
Odgrywanie postaci jest ważne, nie ze względu naszego widzi misie, takie wymogi systemu. W tym systemie kładzie się dużą uwagę na odgrywanie postaci, dodatkowo każda dyscyplina (czyt. klasa, profesja) ma swoje wymagania do odgrywania, które jeśli nie będą przestrzegane grożą karą, na początku małą, lecz jeśli problem będzie się powtarzał to kara może być bardzo bolesna, i to wszystko jest mechanicznie i fabularnie uzasadnione. Także jeśli boicie się takich wyzwań to uprzedzam, nie jest to prosty system do odgrywania, ośmielę się powiedzieć że jeden z trudniejszych, z drugiej strony zachęcam, to jest właśnie częścią uroku tego systemu, zapewnia sporą dozę rozrywki, a w razie nie pewności, problemów lub innych pytań, znów możecie się pytać mg lub mię, zawsze pomożemy, doradzimy i odpowiemy na pytania.

5. Forma kontaktu z poszukiwaczem:
GG (2920224), PW

__________________________________________________ _______________
Poszukiwana drużyna (czyli nie ja jestem MG i nie mam MG):

1. Preferowany komunikator:
TS (mam serwer), Skype, inny głosowy

2. System RPG:

Exalted, Legenda Pięciu Kręgów, oWoD, nWoD, Shadowrun 2ed., Neuroshima, Deadlands, Earthdawn, 7th Sea, Cyberpunk i inne (patrz pkt 4)

3. Ilość graczy/mg:
Łącznie graczy 3-5

4. Dodatkowe informacje:

Systemy w które grałem to:
- L5K (2 sesje tylko)
- Wilkołak Apokalipsa
- Wampir Requiem
- Shadowrun 2ed.
- Warhammer 1ed.
- D&D 3.0
- Wiedźmin
- Earthdawn
- Savage World
- 7th Sea
- Klanarchia

A teraz dokładniej co i jak z chęciami (od góry najchętniej):
- Exalted
- Shadowrun
- Neuroshima
- L5K
- Deadlands
- 7th Sea
- Cyberpunk
- Earthdawn
- Gasnące Słońca
- Inne propozycje

Próbowałem w autorskie, nie podeszły mi zbytnio, dlatego nawet bym w nie nie próbował. W D&D też już się nagrałem i nie mam póki co ochoty na ten system (chyba że w świecie Dragon Lance, wtedy mógłbym się zastanowić).

5. Forma kontaktu z poszukiwaczem:
GG (2920224), PW
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 07-01-2016 o 15:43.
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem