Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2016, 17:36   #61
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
W końcu tego nie napisałem, a pamiętam że miałem ochotę zarzucić pomysł, wiec zostawię to tutaj tak bardzo za późno - chętnie zobaczyłbym sesję twojej produkcji, Anonimie, na realiach podobnych do Erfworldowych (czyli świata w którym istnieją odgórne zasady podobne do spotykanych w grach różnego rodzaju i jest jednym wielkim workiem nawiązań do popkultury... dobrze piszę...?). Koncepcja powinna się świetnie zgrywać z twoim typem humoru prezentowanym w różnorakich jednolinijkowcach.
Nie wiem tylko, czy sesja powinna być jako gra strategiczna, a może bardziej przetrwajkowy erpeg (taki trochę w stylu animiaków o grach MMO których jakoś tak ostatnio pełno), w każdym razie coś w tych okolicach, w coś takiego bym zagrał.

O, gdzieś po drodze moja opcja z Nocną Zmianą wyrównała do Żula w ankiecie, ale teraz pewnie i tak to nic nie zmienia :P
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 06-01-2016 o 17:44.
Someirhle jest offline