Wątek: Droga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2016, 10:40   #82
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
- Wolałabym zostawić to wam - odparła, bowiem zbytnio wizyta u Amira nie pasowała do jej dalszych planów. Z pewnością także nie miała być radosną, co dodatkowo do niej zniechęcało.
- Nie jestem pewna czy wciąż są tam, gdzie ich zostawiłam. Po prawdzie to zbytnio o los ciał nie zadbałam, zostawiając ich przy trakcie, tam gdzie legli. - Wypowiedzenie tego na głos nie przyszło jej łatwo. Z pewnością powinna zadbać jakoś o te trupy. Usunąć je z drogi czy pogrzebać… Nauczka na przyszłość, która z pewnością zostanie wykorzystana. Nie, żeby Elayne planowała dodać nowe mordy do istniejącej już listy…
- Było to w pobliżu “Czarnego Kruka”, niecałe dwa dni temu.
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline