Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 18:17   #12
Nevdring
 
Reputacja: 1 Nevdring ma wyłączoną reputację
Minęły cztery dni od mojej ostatniej notki (o dwa dni przekroczony termin). O ile za pierwszym razem tak długiej przerwy w odniesieniu do jednego gracza mógłbym poczekać (nie dopytując się zbytnio), to milczenie Was wszystkich jest cokolwiek zastanawiające. Sesja Wam się znudziła? Styl prowadzenia nie przypadł do gustu? Większość z Was często widzę na forum, a i do pozostałych sesji odpowiadacie. Pytam więc – o co chodzi?


Jeśli ktoś ma dość, nie obrażę się, ale wypadałoby uprzedzić. Jeśli to coś z narracją – bez żadnych uwag nic na to nie poradzę. Jeśli tak jakoś wyszło i zapomnieliście – nie wiem w jakim stopniu świadczy to o sesji, a w jakim o braku poszanowania zaakceptowanych na wstępie zasad.
Ostatni post tak skonstruowany, że lepiej (ale nie konieczne), aby postać Tahu-tahu pierwsza się ruszyła - może na to czekacie (Mira, Geisha i Kutak)? To bym zrozumiał. Do czasu. Do upłynięcia terminu.

Cóż, istota rzeczy pozostaje niezmienna – o co chodzi?

Proszę o odpowiedź tutaj (pomijając możliwą notkę w sesji). Chcę wiedzieć na czym stoję i co spowodowało takie, a nie inne Wasze zachowanie.

 
__________________
"...codziennie wszystko z niczego tworzyć i uczyć śpiewu gwiazdy poranne."

Ostatnio edytowane przez Nevdring : 24-04-2007 o 18:23.
Nevdring jest offline