Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2007, 20:46   #203
zaluk
 
Reputacja: 1 zaluk ma wyłączoną reputację
Bast

Eh... powinienem pracować sam, nie miałbym żadnych problemów, może robal by mnie wszamał, ale nie musiałbym się przejmować jakimiś amatorami. A teraz nie dość, że poobijany, to jeszcze muszę na jakimś drzewie spać, które nawet mchu nie ma na konarach... A oni zastanawiają się jak konie zdobyć... Trzeba było je kupić jak byliśmy w mieście. Dobrze, że chociaż teraz się ocknęliśmy z tymi końmi, jeden dzień drogi to jeszcze nie tak dużo. Gdy pracowałem sam nikt mi nie ględził nad uchem, nikt nie wytykał mi błędów... Na świętego Hieronima ! Jak ja z tą bandą wytrzymam... Eh, jakoś będę musiał. Fakt, kiedyś przyłączałem się do podobnych grup, ale wtedy nie zależała od tego moja przyszłość... po prostu po robocie w nocy znikałem z fantami i było świetnie... Rozmyślał przez chwilę pół-elf. Po czym zagadnął do reszty drużyny.
-Więc co z tymi końmi? Kupujemy czy pożyczamy? Jeśli chodzi o pożyczanie to przecież nie będę tego robił tak żeby mnie zobaczyli prawda? A na to zawsze się znajdzie sposób.
 
zaluk jest offline