Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2016, 14:48   #1
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
Avatar: The Last Airbender/Legend of Korra lub...

Dla tych, co oczekują tutaj jakichś głębszych rozkmin, to powiem "cierpliwości" bo chcę to na rekrutę zachować

Ale generalnie rzecz biorąc rozważam (z akcentem na to, że jeszcze w ogóle myślę, czy się za to zabrać) poprowadzenie kontynuacji fabuły Avatara, jeszcze nie wiem jak, jeszcze nie wiem na jakiej mechanice, ale rozważam. Chciałem spytać, czy ktoś byłby chętny

Ewentualnie - mam też w planach ewentualnie Legendę Pięciu Kręgów. Nie zaczynam od tego, bo na pewno byłby bardzo avatarowy (w kwestii struktury, postaci, charakteru rozgrywki) klimat.

I chciałem Was spytać - czy są jacyś chętni? Miłośnicy oryginału, ewentualnie tacy, którzy są na tyle zainteresowani by tu zajrzeć i jednocześnie chcą - jeśli nie Avatara - to Legendy? L5K najpewniej na czwartej edycji.

EDIT:
Trochę się rąbnąłem, w ankiecie miała być opcja "Avatara lubię, ale i tak wolę L5K" więc jeśli ktoś ma takie podejście, to niech kliknie opcję 3 ale zaznaczy to tutaj

Poza tym jeśli macie jakieś oczekiwania wobec takiej sesji, albo jakieś pomysły, czy cokolwiek - dajcie znać, pewnie w jakimś stopniu to wykorzystam.
 

Ostatnio edytowane przez Ambivalence : 10-01-2016 o 14:52.
Ambivalence jest offline