Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2016, 16:02   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tak magowie to oficjalny termin ja też wolę wersje angielską chociaż polskie tłumaczenie udało się im bardzo dobrze można legalnie obejrzeć odcinki Korry na Nick.pl warto bo raczej dziwnie będzie się posługiwać angielskimi terminami skoro gramy po polsku Legenda Korry - nick.com.pl

Co do rewolucjonisty to ty myślisz o Amonie ja raczej myślę o Czerwonym Lotosie czyli tych anarchistach z przedostatniego sezonu. Myślę sobie że moja postać byłaby przemytnikiem gangsterem który podróżowałby pomiędzy miastem republiki a cesarstwem ziemi.

I byłby tam akurat tego dnia kiedy Czerwony Lotos zniszczył mur i zabił cesarzową uwierzyłby w ideały czerwonego lotosu i starałby się walczyć za ludność.

Aleee jeżeli to zbyt polityczne dla ciebie to co powierz na nastoletniego jazzmana trębacza w którym przebudził się potencjał maga powietrza ? Ale nie ma ochoty medytować tylko woli podróżować po świecie i skorzystać z nowych zdolności żeby zadziwiać ludzi swoją grą i wstawiać wielkie show ? Mogliby go ścigać akolici powietrza próbując zaciągnąć do świątyni na medytacje
 
Brilchan jest offline