Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2016, 18:18   #26
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Ravage

- Dzięki za szybką odpowiedź. Poczytałem, podumałem... No i mam parę pytań


1 - Właściwie jak widzisz ten sandbox? Będzie jakiś wspólny dla wszystkich BG cel do osiągnięcia? Powiedzmy znalezienie tego Ogrodu?

2 - Myślałem o starszym ok 40-letnim ex-specnazowcu obecnie rusznikarzu/handlarzu bronią. Ale nie mam pojęcia jakby to wyglądało w realiach Metra i tej sesji. No i tak bezmechowo i opisowo mam problem właśnie jak opisać jego umsy i ekwipunek. Jakbys widziała takie coś w sesji?

3 - Jak właściwie wygląda komunikacja/turystyka w Metrze? Czy można uznać, że BG ma pojęcie o całym zamieszkałym (poza tymi skazonymi, zawalonymi, zmutasiałymi itd.) Metrze w mniejszym lub większym stopniu czy są jakieś restrykcje, że zna tylko jedną czy dwie stacje. Dobrze główkuję, że postać odpowiednio "stara" może pamiętać rozkład/wygląd metra sprzed wojny?

4 - Co z powierzchnią? Tam się w ogóle nigdy nikt nie wychodzi czy sa jakieś wyjątki? Są jacyś stalkerzy jak widzę ale jak to ma się do całokształtu podziemnej społeczności? Wiadomo jak wygląda powierzchnia? Da się tam przeżyć powiedzmy ileś godzin, dni, tygodni?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline