Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2016, 21:07   #15
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Podstawowa, bohater ma tylko 100 PD, a z tego byś raczej fechmistrza nie zrobił

Cytat:
Dwanaście postaci. Kolejka w kolejkę do przeczytania jedenaście notek, plus ta MG. Notek w których do mojej postaci może się odnosić jedno zdanie, lub nawet nie. A notki jeśli zachowają poziom rekrutacji przynajmniej na stronę a4 hmm...
Dlatego dobre pięć dni dla was, a gdy będzie z tym problem to zawsze mogę nieco wydłużyć czas. Prowadziłem większej gromadzie w Geheimnisnacht i mam już z tym trochę doświadczenia. Nikt też nie odszedł w trakcie sesji - co niektórzy zbyt krótko żyli, by zdążyć się znudzić A tak na poważnie to wątpię, by taka gromada dotrwała do końca przygody w niezmienionej formie. Tym bardziej, że to Warhammer bez Punktów Przeznaczenia i choć nie chcę robić z tego bezsensownego slashera to już teraz przypuszczam, że ktoś będzie musiał rozstać się ze swoją postacią, bo w dzikich ostępach Ostlandu łatwo o błąd.

Dlatego też nie wymagam długich historii postaci. Te dopiero się piszą, a jeśli los się do was uśmiechnie to zakończymy je dopiero u wybrzeży Lustrii.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 10-01-2016 o 21:09.
Warlock jest offline