Wątek: Droga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2016, 16:03   #91
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
- Jak sama nazwa wskazuje, to królestwo jeleni. Jednak jeśli nie rzucisz żadnemu z nich wyzwania, to nic ci się nie stanie - powiedziała Narilla, skinieniem głowy kwitując zgodę Elayne. - Drapieżników tam nie ma, a z tego co wiem, mało kto, poza jeleniami, odwiedza tę dolinę. Ja, w każdym razie, nigdy nikogo nie spotkałam.
- Trzy takie grzyby wystarczą nam na kilka lat - mówiła dalej kapłanka. - Jeśli znajdziesz więcej, to dobrze. Liście... Dziesięć, dwanaście.

- Z oczywistych powodów będziesz musiała iść sama. Nawet Seiki nie może z tobą iść. Musisz też zostawić swoją bransoletę. To - wskazała nadgarstek dziewczyny - nie jest magia przyrody i nie jestem pewna, jak obie magie będą na siebie działać. Nie chciałabym eksperymentować na mojej wnuczce. Chyba to rozumiesz.

- Załóż to. - Podała dziewczynie inną bransoletę.


- To twój klucz. Dzięki niemu przejdziesz przez portal, a potem wrócisz przez bramę, z której wyjdziesz.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 06-05-2016 o 22:52.
Kerm jest offline