Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2016, 17:09   #215
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Spoko, ale aż takie szczegóły nie będą miały większego znaczenia, bo akcja popchnięta zostanie co najmniej o dwa tygodnie do przodu i wystartuje znowu w Weiler.

W końcu podział na przygody nie jest tylko kosmetyczny. To pojedyncze epizody opowieści, a nie sztuczne ciachnięcie i podjęcie akcji parę sekund później

Swoją drogą, chętnie przyjmę też wszelkie uwagi co do tego, co się nie podobało, co byście chcieli i tak dalej.

A, co do tej rozmowy o rzemiośle, o której wspominałem to była na początku w komentarzach, tak jak mówiłem:

Cytat:
Z ciekawości, jak stoi sprawa z testami rzemiosła? Zakładam, że Hans podług wykonywanego zawodu strzał umieć robić powinien jeżeli ma wszystkie części

Z łukami jest tak, że wystarczy nóż i siekierka, więc zaplecze sprzętowe mam opanowane No, co innego z cięciwą, z tą to trochę roboty by było i to bardziej w czas idzie niż co innego, a z czasem jak jest, wiadomo.

A tu piszą, że więcej

Ennorath - strona po�wi�cona szeroko rozumianej tolkienistyce. Od fan�w - dla fan�w

No ale to sesja na luzie, więc nie musisz mieć całego warsztatu, starczy jak w najbliższej mieścinie dokupisz u jakiegoś rzemieślnika trochę "narzędzi" czymkolwiek by nie były. No chyba, że faktycznie da się zrobić dobry profesjonalny łuk z pełną wartością bojową samym nożem i siekierką.

Jak aspirujemy do łuków dobrej i najlepszej jakości to na pewno więcej sprzętu będzie potrzeba, a siekierką i nożem to góra zwykłej jakości da się osiągnąć. Nacisk oczywiście na słowo góra.

Pytam o testy rzemiosła nie bez powodu. Jak by nie patrzeć ta mechanika bardzo mi podeszła, a nie raz się zdarzy, że któryś z graczy może grać rzemieślnikiem takim czy owakim i zastanawiałem się jak to ugryźć.

A co do rzemiosła, to tak jak mówię, test najbliższej pasującej cechy (zapewne sztuka przetrwania albo w. encykopedyczna) z bonusem wynikającym z "fabularnego" zawodu postaci Od biedy jak będzie coś super skomplikowanego, co nie pasuje do żadnej cechy, to po prostu dam szansę na powodzenie z głowy, tak jak przy skoku twojego mechanika w zasypaną złomem przestrzeń, bo cholera wie, co w takiej sytuacji się powinno testować

3 i 4ta strona komentarzy
 
Tadeus jest offline