Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2016, 20:23   #29
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Gargamel - odnieś się do tego i będziesz grał... lub napisz mi na PW, że nie będziesz się odnosił to po prostu zaczniesz w więzieniu i tyle. W więzieniu otwartym, więc prof. będzie mógł sobie wyjść... ale jak nie wróci o wyznaczonej godzinie to zaczną go ścigać, a ucieczka to bardzo głupi pomysł na kilka dni przed końcem odsiadki

Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Chciałbym bardzo towarzystwo zacne i o MG też mam bardzo dobrą opinię. Przeraża mnie tylko ogrom pracy związanej z kreacją trampa. Trzeba wszystko bardzo dobrze przemyśleć. Grają już postacie z jakimiś osiągnięciami i historią. Co prawda Anonim z tego co przejrzałem rekrutację przyjął jakieś uproszczenia jeśli chodzi o mechanikę, ale zupełnie jej nie można odpuścić. Trochę mnie to przytłacza, bo ostatnio jestem bardzo leniwy. Pomyśli się. Może mnie olśni.
Zapraszam, zapraszam. Te sesje nie są monotematyczne, choć tak wydawać by się mogło po głównych przeciwnikach. To temat przewodni, a po drodze są i inne tematy, które mogą stać się tematami przewodnimi spychając ten na tło.

-----------------------------------------------------

Tak piszę początek gry i w sumie nie będę w całości przeklejał tego co jest dla Ryszarda. To może być pierwsza wiadomość jego gry z uwzględnieniem tego co napiszę w pierwszej wiadomości. A ten dodatek to będzie dotyczył Mirka Karabana.

Z drugiej strony Karabanowi też dodam coś od siebie, więc Leon jakby nie pasowało to z koncepcją twojej postaci to obszczyfurtkaj to - zmiana nie będzie na tyle oczywista, żebyś nie musiał tego olać (wtedy inne wytłumaczenie fabularne znajdzie się). Mianowicie chodzi o obrazy w domu Karabana. To od ciebie zależy, czy to Mirek w przypływie czegoś je namalował, czy nie.

Co do Złomoklety to też nie mam nic przeciwko temu dodatkowi, choć to właściwie pierwsza wiadomość w grze Andrzeja, więc i tego nie będę powtarzał w swoim wstępie do gry. Dodam coś ekstra też.


http://lastinn.info/sesje-rpg-swiat-...tystyczne.html << gra tutaj
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 11-01-2016 o 21:18.
Anonim jest offline