Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2016, 21:41   #18
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
Ja bym szczerze mówiąc zachował "bendera", ale pewnie przemyślę jeszcze przed rekrutą. Na pewno zaznaczę, że oglądałem po angielsku i tłumaczenia mogą odbiegać od oficjalnego

Nie lubię prequeli. Dla mnie bardzo ważne jest to, żeby gracze mieli poczucie, że mają wpływ na świat. A nie mam też ochoty robić niczego nadpisującego to, co działo się w serii, także na 90% będzie sequel.

ALE sam nie lubię steampunku a Korrze. Bardzo. BARDZO Nie będę niczego retconował, ale na pewno w kampanii technologia będzie bardzo w tle i skupimy się na mistycznym klimacie TLA.

Dla osób, które boją się kontynuacji Legendy, na pewno zrobię tak, by to wszystko było na miejscu, było duchowym spadkobiercą TLA i też żeby saga avatara nie opierała się tylko na potworze tygodnia, ale by fabuła była spójna i naturalnie wynikała z tego, co stało się do tej pory. To dla mnie bardzo ważne - żeby bohaterowie byli osią fabuły, żeby miały silny wpływ na świat, by dobrze zachować klimat TLA (i Korry też, ale w mniejszym stopniu), ale jednocześnie by historia była spójna, interesująca i przy okazji przyjemna do czytania. I żeby to nie było wyrwane z kontekstu dlatego nie chcę robić prequeli (no bo tak czy siak najbardziej epickie rzeczy dopiero się staną), ani nie chcę by akcja działa się w trakcie którejś z serii (bo wtedy bohaterowie i tak są tylko tłem dla "prawdziwej" akcji).

Ale będzie fajnie jestem ogromnym fanem TLA, a Korra dała mi wiele feelsów, także mam nadzieję, że to będzie wystarczające, by uspokoić niektóre obawy.

Co do systemu - chyba stworzę nakładkę dla d6 fantasy. Systemy D6 są bardzo proste i mają niezwykle żywą, dynamiczną akcję.

Przepraszam, jeśli post jest chaotyczny, zależało mi na tym, żeby Wam odpisać, ale mam w domu trochę chaos D:
 
Ambivalence jest offline