Wątek: Od zera do...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2016, 22:58   #45
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Ja tak samo. Ogólnie jestem przyzwyczajony do tego, że nie staram się bezpośrednio wcinać MG w światotworzenie. Wszakże Nidrim nie zna tego miejsca praktycznie wcale, tak więc wolałem kwestię opisu miejsca poszukiwań zostawić osobie bardziej kompetentnej w tej sprawie.
No nie mówię że macie mi podać dokładny kilometr gościńca od bram miasta, tylko chodzi mi czy na wschód czy na zachód, to dość istotna informacja. No ale nie ważne. Ja nie mam problemu z tym, że gracze światotworzą wraz ze mną. Jeśli coś jest istotnego w moim uznaniu daję informacje w poście, komentarzach czy też na pw a jeśli nie to zazwyczaj nie mam problemu z opisywaniem okolic, domu czy wyglądu osoby przez Was. Z resztą zawsze można post edytować.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline