Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2016, 13:30   #86
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Przeczytałem już prawie wszystkie nadesłane KP (zostało mi jeszcze tylko dwóch najemników do ogarnięcia - nadesłanych przez Ulliego i Valtharysa) i jak na razie nie było większych problemów. Miałem kilka pytań do paru osób, ale nie doszukałem się żadnych sprzeczności/błędów.

Rozbawił mnie za to fakt, że trzech młodych mieszkańców wioski zarywało do tej samej panny; pięknej córki najbogatszego farmera, która odrzucała zaloty każdego z nich, a na sam koniec każdy z nich obejmował jej posiekane truchło i wrzeszczał przekleństwa pod gołym niebem. Panowie, weźcie się ustawcie w kolejce
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline