Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2007, 16:38   #3
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Junior, nie udawaj, że nie rozumiesz, ok? Faktycznie, można by to ująć inaczej - nie mam innej możliwości do gry w RPG. To jest właśnie jeden z powodów, dla którego gram na forum - ciężko zebrać ekipę, a żeby zorganizować sesję, to trzeba wygospodarować parę godzin czasu, co bywa trudne. Kolejny jest taki, że jednak granie na forum daje inne możliwości tworzenia świata graczom, na przykład jak to się w ekstremalnej postaci dzieje w sesji (propaganda!! ) http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/2...o-grzechu.html
Poza tym w takich sesjach można dokładnie określić swoją postać i konsekwentnie ją odgrywać.

Zabawną rzeczą jest to, że w realu gram w zupełnie inne systemy niż na forum. W PBF mam okazję poeksperymentować, spróbować nowych systemów lub autorskich pomysłów, z którymi nie mogę mieć styczności w swoim środowisku.

Podsumowując - nie uważam sesji na forum za substytut "zwykłej" sesji. raczej jako coś innego, dającego odmienne możliwości.
 
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem