Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 11:56   #100
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pamiętam jednego tak napalonego w sesji, zdaje się że zginął w pierwszym starciu dobity przez postać współgracza.
Prawda to, był taki jegomość co zginął w 3-4 kolejce i od tamtej pory jestem na jego "Czarnej liście MG"

Pamiętajcie, że Ostlandczycy i generalnie mieszkańcy Impierum (niezależnie od klasy społecznej) są bardzo zabobonni i w wielu sytuacjach dostrzegają zewnętrzną interwencję, upatrując się w niej jakiegoś płynącego od bogów przekazu. Wszystko ma dla nich jakieś znaczenie, choćby wydarzyło się coś równie okrutnego i bezsensownego jak bezlitosny mord na mieszkańcach, to wielu odbierze to jako znak od sił wyższych i zinterpretuje na swój sposób. Proszę o tym pamiętać, gdy będziecie odgrywać swoje postacie, a w szczególności osoby grające wieśniakami - przy czym lepiej nie zagłębiać się za bardzo w zakamarki ludzkiej psychiki, bo to tylko gra i mamy czerpać z niej przyjemność, a nie grać przez całą sesję wrakiem człowieka.

Mając na względzie to co napisałem, ciekaw jestem jak odbiorą wasze postacie nadejście sługi Sigmara w towarzystwie najemników
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline