Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 17:52   #5
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
UFF! Jest ruch już się bałem, że zrobiłem coś źle, bo tak nikt nic nie pisał, ale może po prostu napisałem za dużo anyway, jeszcze tylko podkreślę to dość wyraźnie - jak coś, to rekrutację się przedłuży dopiero do mnie dotarło, że rywalizuję z dość dużymi rekrutami, więc jak coś to poczekam.

Kaworu, spora część tego podręcznika to opis magii, której używać nie będziemy, a poza tym same koncepcje są dość łatwe do ogarnięcia. I tak, to jest minimalistyczny system, ale łatwo wszystko złapiecie

Raist, pierwsze trzy szły mi ciężko, ale po trzecim pochłonąłem Aanga w kilka dni. Korra szła wolniej, ale to dlatego, że pierwsze dwa sezony są trochę "meh" ale finały każdego sezonu są epickie, tak samo jak cały sezon trzeci i czwarty ale jeśli zdołasz chociaż Aanga obejrzeć, to możemy wymyślić Ci postać, która nie będzie za bardzo ogarniać co się działo w trakcie życia Korry.

EDIT:
Baird, weterana Kuviry już można spokojnie odrzucić, bo musiałby mieć maksymalnie 8 lat w momencie gdy Kuvira zaczęła się brać za działanie podoficer floty musiałby być dość młody ale o ile zarysujesz go jakoś fajnie to chyba najbardziej mi się ten koncept podoba. Były policjant... Hm, ciężko powiedzieć, musiałbyś połączyć bycie uczniem Beifongów z Zaofu z byciem już-byłym policjantem, co nie będzie łatwe przy tym wieku, ale ten koncept też mi się podoba. Więc w skrócie - podoficer floty najbardziej na miejscu, były policjant moze być naprawdę ciekawy jeśli fajnie go napiszesz (ew. wybierzesz metalbending albo bycie byłym policjantem), ale weteran raczej odpada - ewentualnie jeden z Lojalistów o których wspomniałem. Mogę napisać o nich więcej
 

Ostatnio edytowane przez Ambivalence : 17-01-2016 o 17:56.
Ambivalence jest offline