Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 20:48   #14
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
Ale jakie ma znaczenie pegi? Serio. Ostrzegłem, że jeśli z jakiegoś powodu narracja będzie tego wymagać, to mogą być wątki 18+ ale przede wszystkim interesuje mnie spójność fabuły a nie konkretny poziom gore.

No jak to jaki komiks są trzy komiksy dziejące się między TLA i LOK - Promise, Rise i Search (swoją drogą właśnie je czytam, więc w kontekscie sesji uznajemy je za kanoniczne) i niedługo będzie komiks dziejący się po LOK i o nim właśnie mówiłem.

Światotworzenie - wszystko co nie zostało już opisane jest dla Was dostępne. W sumie zachęcam do światotworzenia, ale mimo wszystko jeśli Wasze wizje będą odchodzić od klimatu Avatara to pewnie będziecie mieli mniejsze szanse żeby się dostać. Ale z drugiej strony - zawsze opisujecie tylko z punktu widzenia swojej postaci więc możecie nie znać pełnej prawdy na temat zdarzeń chociażby. Także spoko, światotworzenie jest w Waszych rękach, ale skupcie się na postaci, nie świecie.
 
Ambivalence jest offline