Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 22:30   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

- Witam wszystkich na pokładzie tego armielowego spływu Udanej zabawy sobie i Wam życzę. Ja tradycjnie będę próbował do końca uchować swojego hiroła cało. To, że cztery razy mi się nie udało jak dotąd niczego w tej materii nie zmienia

- Z bardziej praktycznych rzeczy ze względu na popołudniówki prawdopodobnie będę odpisywał późnymi wieczorami/nocami lub do południa przed robotą.


---


- Dałem posta. W sumie jestem tolerancyjny na parowanie i w pokoju i w kajaku. A jak otwieram posta pierwszy cinszko zgadnąc mi kto jest w grupie i kim tak po samych awatarach w panelu Więc prosiłbym o wyrozumiałość w tej materii. Jakby był problem spoko mogę rzucić kostką czy cos w ten deseń jesli koniecznie trzeba kogoś wskazać.

- Nie wiem kto byłby z rana/po przylocie na przystani ale jak jest jakaś obsługa i by się dało chciałbym się bujnąć na pierwszy kurs. Jak nie można czy są jakieś zastrzeżenia to spoko się mój hiroł dostosuje. Jak ktoś z BG chciałby się bujnąć to zapraszam.

- Jakby co to pytać


@Armiel

- A mniej więcej jakie są tam teraz temperatury w dzień i w nocy? Bo pisałem o tej kurtce zastanawiałem się czy jakiejś zimówki nie wziąść
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 17-01-2016 o 23:56.
Pipboy79 jest teraz online